Akıllı teknolojinin veri giriş süreçlerine etkisi

Akıllı teknolojilerin evrimi ile veri girişi hizmetlerini sunma süreci çok daha kolay hale geldi. Akıllı teknolojiler, cep telefonları, endüstriyel ekipman, akıllı aksesuarlar ve kişisel bilgisayarlar da dahil olmak üzere tüm olası kaynaklardan veri üreterek işletmelere stratejik ve ekonomik olarak yardımcı oluyor.

Veri giriş hizmetleri, gelen verilere yanıt vermeleri açısından “akıllı” kabul edilmektedir. İşletmeler, daha iyi değer elde etmek ve nihai hedeflerini desteklemek için verileri yönetmenin etkili yollarını arıyorlar.

Akıllı teknolojiler, belirlenen kaynaklardan daha iyi işleme ve daha iyi veri toplama için insanları ve çeşitli akıllı cihazları ilgili etkinliklere dahil etme eğilimindedir. Bu teknolojilerin mevcut evrimini desteklemek ve bunlarla baş etmek için süreçler sürekli yenilenmektedir.

Veri analizi süreçlerini geliştiren ve geliştiren çeşitli akıllı uygulamalar vardır. Bunlar arasında Cloud Computing, Nesnelerin İnterneti, akıllı veriler ve Makine Öğrenimi bulunur.

Akıllı teknolojiye ihtiyacınız var

Akıllı teknolojilerle sunulduğunda veri giriş hizmetleri, gerçek zamanlı veri işleme sağlar, böylece işletme ekonomik büyümesini iyileştirir ve verimli veri yönetimi ile kullanıcı dostu bir seçenek sunar.

İşletmeniz için doğru olan akıllı bir uygulama ararken, her zaman bir veri girişi dış kaynak şirketine danışmalısınız.

Günümüzde şirketler bu akıllı uygulamaları entegre ederken daha yenilikçi stratejiler aramaktadır.

 • Kağıt belgelere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

 • Müşteri odaklı bir yaklaşımla yenilik sunar.

 • Bu teknolojilerin hepsi endüstri odaklı olup, kesin sonuçlar verir

 • Ölçeklenebilir ve benimsenmesi kolaydır.

 • Organize edilmemiş veri hacimleriyle daha da iyi çalışırlar.

Akıllı Teknolojiler aracılığıyla veri toplama

Akıllı teknolojiler sayesinde veri toplanmasını ve birleştirilmesini kolaylaştırır:

 • Model tabanlı veri çıkarmayı verimli bir yakalama modülü ve doğal dil anlayışıyla değiştiren akıllı yakalama.
 • Akıllı veri girişi hizmetlerine olanak tanıyan çeşitli mobil cihazlarda veri toplamak için mobil veri girişi.
 • Robotik Proses Otomasyonu (RPA), gelişmiş veri işleme için en son akıllı tanıma teknolojisini sunar.

Akıllı teknolojiler yoluyla veri bozulması

Bu teknolojileri daha iyi kullanmak için, veri giriş hizmetleri ve metodolojileri sürekli olarak yeniden tasarlanır ve gözden geçirilir, bu da kuruluşların rekabet avantajı elde etmelerine olanak tanırken iş operasyonlarının karlılığını ve güvenliğini artırır.

Akıllı teknolojiler arasında yapay zeka, makine öğrenimi, Nesnelerin İnterneti artık daha uzun süren manuel işlemlerin yerini aldı ve insan hatasına daha az yer açtı.

Bu teknolojilerden bazıları hakkında konuşalım:

 • Yapay zeka ve makine öğrenimi, herhangi bir tekrarlayan görevi yerine getirme, çeşitli desenleri tanıma ve doğruluk düzeyini artırma konusunda daha duyarlı ve güvenlidir.

 • Veri kaynaklarının sayısını artırmak ve insanlar, İnternet, cihazlar ve işletmeler arasında bir bağlantı oluşturmak için IoT (Nesnelerin İnterneti) bu günlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 • Veri giriş hizmetlerine dayanan bulut hizmetlerini kullanan şirketler, veri altyapılarının karmaşıklığından yararlanabilir ve bunları yönetebilir.

Akıllı teknolojilerin etkisi

Akıllı teknolojilerin veri giriş hizmetleri üzerinde büyük bir olumlu etkisi vardır ve daha kullanıcı dostu bir yaklaşımla aşağıdaki şekillerde faydalar sağlar:

 • İnsan hatalarının azaltılmasına yol açan daha iyi ve daha kompozit süreç.

 • Toplu verilerin kolay yönetimi ve kağıt formları, taranan görüntüler ve çok daha fazlası gibi farklı kaynaklardan daha hızlı ve daha verimli hale geldi.

 • İş yönetimini kolaylaştırın ve şirketlerin veri yönetimi projeleriyle başa çıkma algısını değiştirin.

 • Veri giriş süreçlerini ölçeklendirme ve yenilikçi teknikler kullanma potansiyelini artırın.

 • İşletmelerin uzaktaki projeleri daha verimli yönetme ve ağ kullanılabilirliğine bakılmaksızın müşteri verilerini alma becerisi geliştirildi.

ile veri giriş hizmetleri akıllı teknolojiler tarafından desteklenen, verimli veri yönetimi ve işleme ile iş hedeflerinize daha iyi ulaşabilirsiniz.

klavyem.net

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
116
12 Mayıs, 2020

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?