Çılgın Sohbet

Soru 11: Kadın olmanın en kötü ve en iyi yanı nedir?

Onun hakkında çok şey söyleyeceklerinden emin olduğuna dair harika bir soru. Eğer kadınsı vücut tarafından şiddetli bir şekilde iğrenirseniz, ona bir pas vermek için cazip gelebilir. Ama kim bilir, aslında bilmediğin bazı şeyler öğrenebilirsin. Ve onların vücutlarıyla devam eden eşek gibi bir sürü acıyla birlikte yaşamak zorundalar, en azından bunu biraz öğrenmek ve bununla uğraşmak zorunda kaldığımız için şükretmek olabilir. bunu okuyan biri olduğunuzu varsayarsak, ancak yanılıyorum).

Daha fazla bilgi edinmek için soru takip etmek için bir sürü şans, ama evet eğer bedensel şeyler hakkında olsaydı, çok fazla aramak istemeyebilirsiniz. Ancak bir kadın olmakla ilgili iyi şeyler hakkında sorular sormak harika. Bir erkek olmanın neyle ilgili olduğunu da konuşabilirsin.

Soru 12: Beyninizi bir robota koyabilir ve süresiz yaşayabilir misiniz?

Eğlenceli bir kuramsal soruda bir çift büyük felsefi soru sarılmıştı. İnsanı insan yapan şey hakkında konuşabilirsiniz. Ya da sonsuza dek yaşamanın yararları ve dezavantajları hakkında konuşabilirsiniz. Ya da robot gövdelerinin lazerler ile nasıl soğutulacağını sorabilirsiniz * pew * * pew *!

Soru 13: Eğer el sıkışmalarını bir selamlama olarak değiştirebildiysen, onun yerine ne kadar ilginç yeni bir selam olsun?

Bu oldukça aptalca bir soru, ama çok eğlenceli olabilir. İkiniz de farklı selamlaşmayı denediğinizde iki kat eğlenceli olur. Gizli el sarsıntılarını ya da dirsekli yüksek beşliyi deneyin, sadece yaratıcılığınızla sınırlıdır.

Soru 14: Evinizde yaşadığınız en kötü konuk kim ve ne yaptılar?

Bu genellikle komik bir hikaye için iyidir. Ve hoşuna gidecek çünkü iyi hikayelerinden birini çıkarma şansı veriyor. Pek çok detayı teşvik edin ve bir sürü soru sorun.

Soru 15: Zaman sizin için en hızlı ne zaman geçiyor ve en yavaş ne zaman geçiyor?

Neyin tadını çıkarır ve neyi sıkar? Eğer bilmiyorsanız, şimdi öğreneceksiniz! Takip eden sorular için daha fazla örnek isteyebilir veya sıkıcı bulduğu ve hangisinin zamanla uçtuğunu görmek için aktivitelere başvurabilirsiniz.

Soru 16: O zamanlar her zaman iyi bir fikir gibi geliyor ama nadiren ne?

Bu, mizahi / gerçek örneklerle gelmek için eğlenceli bir zihinsel egzersiz. Ve ikinizden de aldığım kötü kararlar hakkında iyi hikayeler olduğunu neredeyse garanti edebilirim. Ne bulabildiğini gör ve en çılgın Sohbet hikayeleri olanları gör.

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
1.218
15 Mart, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?