Farklı kızlarla sohbet

  1. İddialı Ol

Belirli bir kıza çok fazla yatırım yapılmasını durdurmanın bir yolu, yerine bir çok seçeneğe sahip olmaktır. Bunu yapmanın en iyi yolu, birçok kadınla haftalık veya günlük olarak konuşmaktır. Ayda sadece bir kızla konuşursan, onu düşünmemek zor olacak. Ama eğer sürekli yeni kızlarla tanışıyorsanız, onu bir zamanlar konuştuğunuz bir kız olarak görmekten çok daha kolaylaşır ve işte budur.

Kader yok

Kadınlarla tecrübeli olmayan pek çok çocuğun, ilişkilerin nasıl çalıştığı konusunda yanlış ve naif düşünceleri vardır. Belki de bir kız arkadaş edinmenin en iyi stratejisinin doğru koşulları beklemek olduğunu düşünebilirsiniz .

Bir kızla tanıştığın bir durumu bekledin mi, sihirli bir şekilde onunla konuşmaktan endişelenmiyorsun, ona sormak zorunda değilsin ve tüm hamleleri yapıyor mu? Yıldızların hizalanmasını beklemek gibi bir şey.

Zorlu gerçek şu ki, kız arkadaşın olmak istiyorsan, çalışmak zorunda kalacaksın ve sinirlilikle başa çıkmayı öğreneceksin. Evren size bir tane teslim etmeyecek. Elbette, bir kızın sizi tanımak, sormanızı ve tüm hamleleri yapabilmesi için işin çoğunu işin içine koyduğu bir kaç kez şanslı olabilirsiniz. AMA… muhtemelen senin istediğin aynı kız olmayacak!

Eğer bir şey istiyorsan, özellikle de erkekler için çıkmaya geldiğinde, onun peşinden gitmelisin.

İnsanları Hareket Eden Olanlar

Toplumumuzda veya belki de biyolojik programlamamız nedeniyle, yeni kızlarla tanışmak ve onlarla fizikselleşmek konusunda iddialı olmaları gereken çocuklar.

Beğenmedin mi? Çok kötü. Bu sadece işe yarıyor. Utangaç bir adamsan berbat olabilir, ama öyle. Onu kabul et ve onunla yaşamayı öğren.

Yaklaşacak kişi sen olacaksın. Telefon numarasını isteyen sizsiniz. Öpücük için giden kişi siz olacaksınız. İstediğiniz bir kızın peşinden gitmek, yolun her adımında reddetmeyi riske atmakla ilgilidir.

Reddetme korkusu nasıl aşılır ? Kendinizi çok fazla rahatsız etmiyorsunuz, o kadar çok rahatsız etmiyorsunuz.

 

   kLavyem Sohbet Sosyal Sitesi

Sakın tereddüt etmeyin

Iddialı olmak kas gibidir. Ne kadar çok yaparsanız, o kadar az çaba gerektirir.

İlk kez bir kızla öpüşmeye kalkarsan, ya da bir kızla konuşmak ve konuşmak istersen, muhtemelen biraz tereddüt edeceksin.

Kendini durduracaksın.

Sonra tekrar birkaç dakika içinde yapmaya çalıştığınızda, “zihinsel engeliniz” oyunculuğa yükselir. “Sadece yap” için daha da zorlaşıyor.

Ve hareketinizi yapıp yapmamanız gerektiğini düşündüğünüzde, ne kadar çok endişe duyuyorsunuz. Tıpkı bir kızı aylardır düşündüğünüzde ve onunla konuşmak imkansız hale geldiği zamanki gibi. Zihninde o kadar çok şey yaptın ki, analizle felç kurbanı oldun.

Bunun yerine, bu ilk dürtü üzerinde daha fazla harekete geçmelisiniz. Bu ilk dürtü aslında bunu yaparken en iyi atışınız. Daha sonra gerçekleşen tüm düşünceler, sadece bu dürtü üzerinde hareket etmekten bahseder.

Bir kız, bir öpücükte teşebbüsünü reddederse, tek yapman gereken gülümsemek ve onunla normal konuşmaya devam etmektir. Ardından on dakika sonra tekrar gidin. Kızın çoğu kez seni reddetmiyor, o anda kendini rahat hissetmiyor.

Bir kızla konuşuyorsan ve senden hoşlanmıyorsa, onu senin gibi yapmanın yollarını düşünmeye başlama. Orada tam olarak milyarlarca kız var, sadece farklı bir tane deneyin.

Sonuç

Umarım bu ipuçları kızlarınızdaki utangaçlığınızı aşmanıza yardımcı olur. Bu bilginin çoğu, utangaçlığı aşan ve nezih sosyal becerilere sahip birisine aşırı utangaçlık ve sosyal beceriksizlikle umutsuz bir adamdan dönmemin bir dönüm noktasıydı. Kızlarla konuşmak için yeterli, utangaç hissetmeden çekiyorum.

Bu mesajı beğendiyseniz, iyi haberlerim var.

Özellikle kızlar arasındaki utangaçlığın üstesinden gelmek için bir e-posta kursu hazırladım. Bu e-postalar, kızlarla nerede tanışacaklarına, nelere dikkat çekeceklerine, kızlarla nasıl cinsel ilişkiye gireceklerine vb.

Bu kurs, şimdiden bazı tarihler alabilen çocuklar için DEĞİLDİR. Özellikle kızlar için çok utangaç olan çocuklar için tasarlanmıştır.

Bu tamamen ücretsiz bir e-posta kursu olacak (şimdilik). Ama bu bilgi için çok fazla talep olduğu için, onu her gün alabilirim ve bunun yerine kızların etrafındaki utangaçlık üzerine bir ürün satarım.

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
733
9 Mart, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?