Harika sohbetin

Bir kıza klavyem.net sorulacak sorular

Bir kızı biraz daha iyi tanımak mı yoksa uzun zamandır tanıdığınız bir kız için biraz soru sormak mı istiyorsunuz? Aynı eski küçük konuşma sorularından bıktınız mı? Bir kıza sormak için ilginç ve ilgi çekici soruların bir listesini yardım etmek için buradayız. Bunlar değirmenle ilgili soruların normal koşuşturması değil ve bazıları aslında çok derine inebilir.

Bu sorular kesinlikle ilginç bir konuşma olacak. İstediğinizi seçebilir ve seçebilir ya da hepsini sorabilirsiniz. Her soruyu nasıl kullanacağım ve konuşmayı yapmanın bazı olası yolları hakkında biraz yorum ekledim. Yorum boyunca okuyabilir veya sadece atlayabilirsiniz. Senin seçimin.

Bu sorular, bir kıza sormak için tek başına duran sorular kadar harika, ama gerçekten harika bir konuşma için ona birçok soru takip etmesini isteyeceksiniz. Harika sohbetin tadını çıkar, sonra bana teşekkür edebilirsin! İlk 50 sorumuzun bir resmini veya PDF’sini bir kızdan istemek isterseniz, sayfanın alt kısmında bu var demektir.

Bir kız listesine soracak sorular

Bir kıza sormak için ilk soru listesi, başlamak için harika bir yerdir. Her sorunun sorularla ilgili bazı yorumları vardır ancak isterseniz açıklamayı dikkate almazsınız. İlk setin altında yorumsuz bir kıza sormak için pek çok mükemmel soru var . Soru 1: Hayatınızdaki en büyük rastgele yabancı nedir?

Muhtemelen düşünmek için biraz zaman ayırması gerekecek, çünkü ortak bir soru değil. Ama cevap vermesi çok eğlenceli olabilir ve aynı zamanda kışkırtıcı olabileceğini düşünebiliriz. Artı, geçmişiyle ilgili bir hikaye anlatmaya ve bugün kim olduğunu nasıl etkileyeceğine; ki her zaman bilmek güzeldir.

Sohbeti devam ettirmek için; hikayesi hakkında daha fazla bilgi sormayı, hayatını etkileyecek diğer rastgele yabancılarla ilgili soru sormayı veya hayatında büyük bir etkisi olan rastgele bir yabancıdan bahsetmeyi unutmayın.

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
686
10 Mart, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?