kızlar klavyemde konuşuyor

Kızların etrafında utanmayı bırakmayı öğrenmek istiyorsanız, bu makale bugün kullanmaya başlayabileceğiniz 3 basit adımda sizin için bozulacaktır.

İnternette kızlarla ilgili utangaçlıkların üstesinden gelmekle ilgili birçok bilgi yanlıştır. Kızlar arasında utangaçken, “Çok fazla konuşma” gibi şeyler okumayı hatırlıyorum . Dinle ve onun konuşmasına izin ver ” veya “ Olabilecek en kötü şey nedir? ”

Bu tip bir tavsiye zaten bir blabbermouth olan biri için harika olurdu, ama nasıl Artis olan adam hakkında? Peki ya bir kıza çıkıp onunla konuşamayan adam … … çünkü çok gergin hissediyor? Gerçekten kötü olan hiçbir şeyin olmayacağını bilecek kadar zeki olan, ama yine de onu her zaman durduran ezici bir endişe hissediyor mu?

Sonunda, bu yazıyı yazan insanların çoğunun kızların çevresinde hiç utanmadıklarını fark ettim, biraz hızlı para kazanmak için bir web sayfasını fırlatmışlardı.

Bu Makale Gerçekten Utanç İçin

Çoğu erkek sevdikleri kızların biraz gergin olduğunu hissediyorlar, ama derin bir nefes alabiliyor, içinden geçebiliyorlar ve zamanla onlarla rahatlayabiliyorlar. Bu yazı kimin için değil.

Bu yazı, Kızların etrafında gerçekten endişeli,korkmuş ve engelnemiş

 olan erkekler içindir . Hoşunuza giden bir kızla konuşmayı düşündüğünüzde güçlü bir fiziksel anksiyete hissi alırsanız veya bir kıza yaklaşmak veya bir kıza soru sormak istediğinizde güçlü, felç edici bir tereddüt hissederseniz, bu yazı size göre.

Onu üç parçaya böldüm: aşağılıkların üstesinden gelmek, çok fazla yatırım yapmamak ve iddialı olmak. Bu yazı, dışarıda her şeyden daha derinliğe gidecek. Bu sayfayı tekrar işaretleyin, böylece tekrar tekrar dönebilirsiniz.

Şimdi burada bir adım …

  1. Altlığınızı Aşmak

Son birkaç yıldır yüzlerce utangaç insanı eğiten deneyimlerime göre, hem erkek hem de kızlar, en utangaçlığın nedenini aşağılık hissettiriyor buldum. Eğer kızdan bir şekilde “daha az değerli” olduğunuzu düşünüyorsanız, etrafında utangaç ve gergin hissedeceksiniz.

Bunu bir örnekle göstereyim.

Şişman Kız Sendromu

Tanıdığın şişman ya da çirkin bir kızı hayal et. Çevresinde herhangi bir endişe veya sinirlilik hissediyor musunuz? Hayır muhtemelen değil. Ve eğer yaparsanız, çektiğiniz kızın etrafından çok daha az olacaktır.

Çekmediğiniz kızlarla konuşma şeklinizi düşünün. Onların çevresinde daha rahat ve rahat mısınız? Onlarla bir erkek arkadaşınla aynı şekilde konuşur musun? Bu arada çekici bulduğunuz bir kızın etrafında aklınız boş kalır ve ne söyliceğinizi düşünmesiniz

.

Bu neden oluyor? Neden sadece belirli kızların yanından geçiyorsun? Bu, iyi görünen bir kızın göz korkutucu hale gelmesi üzerine çok fazla değer verdiğinizde olur.

Çözüm, elbette, görünüşe çok fazla değer vermeyi bırakmaktır. Çekici bir kıza, aynı ya da doğal bir şekilde, bir arkadaşını ya da çekici olmayan kızını tedavi edecek şekilde davran. Elbette, iyi görünümlü bir kıza daha çok çekilebilirsin, ama fiziksel olarak tek başına göz atmak seni hemen korkutmak ve kazanmak için yeterli olmamalı.

Kızlarıma çok utangaç olduğum zamanları hatırlıyorum, gerçekten bir kızdan hoşlanmaya başlayacağım ve geleceğimizle birlikte hayal kurmaya başlayacağım… onunla gerçekten hiç konuşmadan!

Geçmişte, çok aptalca görünüyor, ama çok utangaç çocuklar bunu yapıyor. Sadece bir mesafeden nasıl göründüğüne dayanan bir kıza aşık olurlar. Henüz onunla konuşmadılar, ancak onunla birlikte bir gelecek hayal etmeye başladılar. (Bu gerçekçi olmayan fanteziler hakkında daha sonra konuşacağım.)

“Siz başka ne sunuyorsunuz?” Konusundaki tutumu daha iyi olur. Kıza bakmaktan başka bir şey var mı onun için? Dünyada çok sayıda şirin kız vardır, ancak eğlenebileceğiniz bir kız bulmanın ve sizinle “tık” yapan bir karakteri bulmak nadirdir.

Onu tanımadan önce kızı bir kaide üzerine koymayın. Onu bir tanrıça değil, eşit insan olarak muamele edin. Bu yüzden birçok kadın erkeğe “kendin ol” tavsiyesinde bulunur. Bir adam onları etkilemek ve ondan hoşlanmaya çalışmak için çok uğraştıkları zaman sevmezler. Özellikle dikkatlerini hak ettirecek bir şey yapmadıklarında, güzel görünmekten başka.

Birinin göründüğünün, onların ne kadar değerli olduğunu belirlemediğini fark edin. İyi görünümlü olmak, doğru genleri başka herhangi birşeyden daha iyi bulmamaktan çok şansa bağlı. Bir piyango kazananının sana üstün olduğunu mu düşünüyorsun?

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
720
8 Mart, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?