klavyem Sohbet’e

Soru 27: Kimi uzun zamandan beri görmediniz ya da konuşmadınız ve iyi geçtiğini umuyor musunuz?

Geçmişi birazcık ayıran başka bir soru. Onu biraz daha iyi tanımak için mükemmel. Biraz hatırlatmaya hazır ol. Tabii ki muhtemelen tanıdığınız hiç kimse değil, ama onun için ya da onun için önem taşıyan birisidir.

Soru 28: Gidebileceğin en son yer neresi?

Bu soru için ne yapacağını söyleme. Onunla oldukça yaratıcı olabilir ya da tam anlamıyla cevaplayabilirsiniz. Her iki durumda da, muhtemelen bir miktar düşünce gerektirir, ancak gerçekten harika bir cevap oluşturabilir.

Soru 29: İyi bir şekilde yapamadığınız bir şey nedir?

Hataların ve eksikliklerin paylaşılması iki kişinin daha yakın hale gelmesi için harika bir yol olabilir. Sadece destekleyici olduğunuzdan ve yapamayacağı şeyle dalga geçmediğinizden emin olun, bu türden bir sorunun tümüyle mahvedilmesi.

Soru 30: Tanıdığınız en hüzünlü kişi kim?

Rastgele bir soru, ama kendisiyle ya da gördüğü insanlarla etrafını çevirmek için seçtiği insanlara biraz bilgi verebilir.

Soru 31: Tanıdığınız birinin tamamen kaybettiği en müthiş sebep nedir?

İyi bir hikaye çekmek için bu soruların bir diğeri. Eminim ki birileri de paylaşmak için kaybetmekle ilgili komik bir hikayen var. Gülmek ve sohbet etmek için harika.

Soru 32: Muhtemelen en sinir bozucu şey nedir?

Hepimiz şeye sinirleniriz, şimdi ne sinir bozucu bulduğunu görebilirsiniz. Muhtemelen can sıkıcı bulduğu şeyleri yapmaya çalışmaktan kaçınmak için iyi bir fikir. Ayrıca hem rahatsız edici bulduğunuz bir şeyi paylaşmanız hem de ortak noktaları bulmak için her zaman iyi bir şansınız vardır.

Soru 33: İnsanların size sormayı bırakmasını ne istiyorsunuz?

Hayatın her aşamasında, tekrar tekrar soruları duyarsınız. Gelecek hakkında sorular, yaşam koşullarıyla ilgili sorular veya kişisel şeyler hakkındaki sorular. Herkes aynı soruları tekrar tekrar soruyor.

Pro ipucu: ona sorulmaktan yorulduğu soruları sorma!

Soru 34: Sahip olduğunuz en sıra dışı korku nedir?

Gerçekten komik ya da gerçekten tuhaf bir soru. Her iki durumda da, insanların genelde cevaplamayı sevdiği eğlenceli bir soru. Kim bilir, olağandışı bir korkuyu paylaşabilirsiniz!

Soru 35: Favori TV programınız nedir?

Elbette bu çok sık sorulan bir soru, ama harika çünkü eğer şovda iseniz de konuşacak bir tonunuz var. Ve eğer görmediyseniz, şimdi izlemek için iyi bir şovunuz var. Artı, bunun hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, muhtemelen size bundan bahsetmekten keyif alacaktır.

Soru 36: Sahip olduğunuz en saçma argüman nedir?

Bunun bir komik hikayeye yol açacağını neredeyse garanti edebilirim. Bir şey anlatmaktan keyif alacak ve dinlemekten keyif alacaksınız. Eminim ikinizin de kardeşleri varsa, çok saçma argüman hikayeleri vardır.

Soru 37: Hayatın öğrettiği en büyük ders nedir?

Ciddi bir sorudan daha fazlası, ama bir sohbete gerçekten iyi bir başlangıç ​​olabilir. Artı, onu kim yaptığını ve neden şimdi olduğuyla ilgili daha fazla şey öğreneceksiniz.

Soru 38: Giderek sosyal olarak kabul edilebilir olan nedir?

Desteklediği veya desteklemediği hareketlerden bazılarını öğrenebilirsiniz. Ancak gerçekten bu soru, toplum hakkında ilginç bir sohbet başlatmaya yöneliktir.

Sadece hatırla, insanların senden farklı bakış açıları var. Bu bir tartışma değil. Onu haklı olduğuna ikna etmeye çalışmıyorsun.

Soru 39: Ailenizin sahip olduğu en garip gelenek nedir?

Hiçbir ailenin tamamen normal olmadığı inancını verdim. Her ailede garip gelenekler ve gelenekler var. Çoğu zaman insanlar başka ailelerin belirli bir ritüel veya gelenek içinde olduklarını veya yapmadıklarını bile bilmiyorlar.

Bu yüzden bu, ailesi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve nasıl büyüdüğünün yanı sıra aileniz hakkında bir şeyler paylaşmak için mükemmel bir soru.

Soru 40: Yaşayan veya ölü olanı seçebilseydiniz, ülkemize liderlik etmeyi kim seçerdiniz?

Muhtemelen politik olabilir ama bu muhtemelen daha yaratıcı bir cevap almayı başaracaktır. Bu, ülkenin hangi yöne gidebileceğini çok iyi anlatabilir ya da politikaya girmediğini bilmenizi sağlayabilir.

Soru 41: Telefonunuzda hangi uygulamayı kullanmak istersiniz?

Normal “favori / en çok kullandığınız uygulama” sorusu üzerinde biraz farklı bir dönüş. Telefonlarda, kullanmaya başlamak istediklerimiz, ancak başınızdan geçemeyecekleri uygulamalarımız var (genellikle iyileştirme / eğitim uygulamaları).

 

 

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
1.033
18 Mart, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?