Mevcut Sohbet Odaları

BURADA İLK KEZ?
Mevcut Sohbet Odaları:
YAŞAM SOHBETİ  KADIN SOHBET
Hoşgeldiniz! Burada olmandan memnunuz. Sohbet topluluğumuz, dünyanın dört bir yanından gençler, emekliler ve aradaki her yaştan kadın ve erkeklerden oluşuyor. Yaşamda karşılaştıkları coşkuları ve zorlukları paylaşır ve Tanrı’nın Sözünde bulunan teşvik için bir araya geliriz.
İçeri gel! Dua isteyebileceğiniz her iki odada da açık sohbete katılın ve günün mücadelelerinden hayatınızdaki en son dönüm noktasına kadar her şeyi tartışın veya yayınlanan konularla ilgili moderatörler tarafından yönetilen bir tartışmaya katılın (programa bakın). Sadece izlemek veya sohbetin içine atlamaktan çekinmeyin!
ÖNEMLİ İPUÇLARI:
1. Bu odanın kullanımı kendi sorumluluğunuzdadır ve Hizmet Şartları ile izin verilir ; lütfen sohbete katılmadan önce okuyun. Kullanıcılar tarafından sohbette dile getirilen görüşler, mutlaka bu sitenin veya moderatörlerin ana bilgisayarları değildir.
2. Bir Moderatör yokken sorun yaşarsanız, Sohbet Ekibimizin bilmesini sağlamak için Sorun Bildir bağlantısını kullanabilirsiniz. Moderatörlerimizden biri mevcutsa, yardım etmeye gelecektir. Sohbet İdaresinin bir üyesiyle iltifat veya endişeleri paylaşmak için Sohbet Geri Bildirimini kullanabilirsiniz .
3. Ömür Boyu, programda aksi belirtilmedikçe taranır.
4. Kendin ol, dost ol ve eğlen!

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
784
3 Ağustos, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?