popüler Sohbet

Soru 17: İnsanlar hayvanlardan temel olarak farklı mıdır? Eğer öyleyse bizi farklı yapan şey ne?

Whoa, bu ciddi soru burada ne yapıyor? Evet, din ve diğer güçlü inançlar gibi kara mayınlarıyla dolu bir sohbete hazır olun. Bu soru, hafifçe bozulacak bir şey değildir, bu yüzden doğru zamanı seçin ya da sadece atlayın. Bir konuşma ışığı tutmanın yanlış bir yanı yok, ama ben her zaman iyi bir derin konuşma zevk aldım. O zaman dalın ya da bir pas ver, bu size kalmış.

Soru 18: Hangi resimlerin veya resimlerin üzerinde büyük etkisi oldu?

Bu, muhtemelen daha önce sorulmamış biri ve hiç düşünmemiş olabilir. Ama ona soruyu sorduğunuzda örneklerin zihnine sıçramasını neredeyse garanti edebilirim. Bu soru oldukça güzel çünkü resimleri çekebilir / telefonunuzda resim yapabilirsiniz. Muhtemelen hiç görmediğiniz güzel resimler göreceksiniz.

Soru 19: En çok hangi film veya kitap karakterine benziyorsunuz?

Başka bir şey yoksa, bu soru kendini nasıl göreceğini veya daha çok nasıl olmasını istediğini söyleyecektir. Her zaman iyi bilmek ve çok eğlenceli düşünmek de. Bu sınavların sosyal medyada çok popüler Sohbet olmasının bir nedeni var.

Soruyu iki parçaya bölebilirdiniz, hangi karakteri daha çok isterdiniz ve hangisinin gerçekten hoşlandığını düşünüyorsunuz? Ya da konuşmayı, hangi kitaplara ve filmlere dönüştürdüğüne. Ayrıca hangi karakterlerin en ilginç veya benzersiz olduğu hakkında da konuşabilirsiniz.

Soru 20: Dünyadaki her televizyon kanalına ve radyoya bir cümle yayınlayabilir ve her ülkenin diline tercüme edebilirsiniz. Hangi cümleyi söylüyorsun?

Sadece yaratıcılık için yalvarır bir soru. Çok fazla etkisi olan çok fazla cümle düşünebilirsiniz. Onu daha mizahi bir yöne çekebilirsin, onlarla Sohbet ciddileşebilirsin ya da ikisinden de biraz. Ancak soruyu cevaplamak istiyor, her zaman nedenini sormayı ve daha fazlasını öğrenmeyi unutmayın. Daha fazla örnek düşünün ve cümlenin en fazla etkiye sahip olacağını veya en komik sonuca sahip olduğunu düşünmeye çalışın.

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
742
17 Mart, 2018
ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?