sohbet harika

Soru 42: Tanıştığınız en güçlü delici kimdi?
Tuhaf bir soru, bu listeye eklenip eklenmeyeceğini tartıştım. Ama ilginç bir hikayeye yol açabilir, ben de onu bırakmaya karar verdim.
Buna dokunmadıysanız ya da ilginç bulacağını düşünmüyorsanız, bunu atlamaktan çekinmeyin.
Soru 43: Dünyaca ünlü bir anıtın ziyarete ilgisi yok mu?
Oldukça rastgele bir soru, ama içine girmediğini görmek harika. Bazı ilginç cevaplara kesinlikle yol açabilir ve seyahatten ne kadar hoşlandığını / hoşlanmadığı hakkında daha fazla şey öğreneceksiniz.
Soru 44: İnsanların sadece hoşuna gitmiş gibi davrandığını düşündüğünüz bir şey nedir?
Hangi eğilimleri ya da solucanları görmediğini bulmak için mükemmel bir soru. Sadece normal bir soru değil ama gerçekten ilginç cevaplar alabilirsiniz.
Soru 45: Şaka çok uzağa gitti?
Bu, anlatmaya karar verdiği öyküye bağlı olarak karanlık olabilir. Sadece bir adım önde. Yine de harika bir soru ve ilginç bir hikayeye yol açabilir.
Soru 46: Bir erkeğin ürpertici olduğuna dair bazı işaretler nelerdir?
Bu yüzden hepimiz biraz ürpertici görünen insanlar biliyoruz. Peki, hangi davranışlar onları ürkütücü gösteriyor? Gerçekten ürpertici mi yoksa biraz sosyal olarak garip mi? Bu, insanların birbirlerini nasıl gördükleriyle ilgili harika bir sohbete yol açabilir.
Soru 47: İlk belleğiniz nedir?
Muhtemelen onun hakkında pek bir şey söylemeyecek olan küçük bir soru, ama yine de cevaplanması gereken eğlenceli bir soru. Hepimiz kendimiz hakkında konuşmayı seviyoruz.
Soru 48: Söylemiş olduğunuz ya da yaptığınız birinin çevresinde yaptığınız en utanç verici şey nedir?
Biraz sıkışma için hazırlan. Size bildirmek istemeyebilir, ama eğer yaparsa iyi bir hikaye ortaya çıkarmak için gerçekten iyi bir soru olabilir. Eğer onunla tanışırsan bunu atlamak isteyebilirsin ama onu bir süredir tanıyorsan harikadır.
Soru 49: En sevdiğin oyuncu ya da oyuncu kim?
Başka bir soru, hangi tür filmlere girdiğini öğrenmek için biraz genel ama mükemmel. Ayrıca, konuştuğu aktörlerden ya da aktrislerden birini de beğenirseniz, bir sohbete harika bir giriş yapın.
Ayrıca, bu soruyu filmlerle ilgili bir tartışmaya dönüştürmek kolaydır. Çünkü kim filmleri sevmiyor?
Soru 50: Ne yok ama umutsuzca bunu istiyorsun / istiyorsun?
Bazı yaratıcı cevaplar ve mavi gökyüzü beyin fırtınası için idealdir. Sorunlara hangi form çözümlerinin geleceğini hayal etmek her zaman eğlencelidir. Ayrıca, ikiniz de şu anda bir çözüm olmadan problemler hakkında övgü alacaksınız.

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
4.807
3 Ağustos, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?