sohbet kızları

  1. Bir Özel Kıza Çok Fazla Yatırım Yapmayı Bırakın

Tüm utangaç erkeklerin ortak bir yanı varsa, onlara en ufak bir ilgiyi gösterebilecek bir kız seçmeye eğilimli olmaları ve daha sonra ona takıntılı olmalarıdır.

Gerçekçi Olmayacak Fantazileri Durdur

Kendini sevdiğin bir kızı seçip sonra onunla çıkmanın ve onunla ilişkiye sahip olmanın nasıl olacağı hakkında saatlerce düşünür müsün?

Belki kız sana biraz ilgi gösterdi. Belki de onunla birkaç dakika konuştun. Ya da belki senin sınıfındadır ve daha önce ona hiç konuşmadı.

Bir seferde bir kıza sürekli sabitlendiyseniz ve kafanızdaki fantezileri, onunla çıkmanın nasıl olacağı hakkında konuşuyorsanız, tekrar kendinizi sohbet edersiniz.

Sonunda gerçek hayatta kızla konuşmak istediğine karar verdiğinde ne olacağını düşünüyorsun? Harekete geçmek için fazla sinirlisin. Onu bu kadar uzun süre düşündünüz ve aklınızdaki şeyleri, korkuyla tam anlamıyla felce uğradığınız böylesine mükemmel bir yaratık haline getirdiniz.

Fotoğraf İstanbul: Binyıl Fotoğrafları

Kendini sevdiğin bir kızı seçip sonra onunla Sohbet’et

Bu arada, kız bile var olduğunun farkında bile olmayabilir.

Tüm düşünce ona yaklaşamaz ve onunla konuşamazsın. Ve eğer yapsanız bile, onun etrafında davrandığınız şey, sizi herhangi bir şekilde onaylamaması ya da reddetmesi durumunda tamamen ezileceğiniz anlamına gelir.

Sorun şu ki, dikkatini çekmek için bir şey yapmadan önce kıza çok duygusal olarak yatırım yaptın. Onun hakkında reddettiğin, seninle ilgili hayalinizdeki imajını ikiye indirgeyeceği konusunda çok fazla zaman ve çaba harcıyorsun.

Çok Fazla Beklentiniz Yok

Özellikle utangaç çocukların yaptığı bir şey, bir kaç saniye boyunca çekici bir kızla konuşup daha sonra etkileşime çok fazla anlam katmasıdır. Yukarıda söylediğim gibi kız hakkında fantezi yapmaya başlayabilirler. Onu koridorda geçmek için yola çıkabilirler. Fotoğraflarını Facebook’ta bile izleyebilirler.

(Bunu okuyan kızlar için: Evet, çocuklar ürpertici. Bu doğru.)

Bu meseleyi engellemenin anahtarı, bir gerçek aşkın olmasını sağlamak için gizli bir gündemi olmayan kızlarla konuşmaktır. Onu tanımak için iyi bir zaman harcayana kadar, herhangi bir belirli kız ile gelecekteki bir ilişki hakkında çok fazla beklentiniz yok.

Bunun sebebi, insanların dünyanın görmesi için en iyi parçalarını ortaya koyma eğilimindedir.

Bir zaman içinde birisini tanımanıncaya kadar, aslında neye benzediklerini bilmiyorsunuz. Mükemmel olduğunu düşündüğünüz kız, takılmak için can sıkıcı olabilir, ihtiyacı olabilir, güzel olmasına rağmen güvensiz olabilir, tamamen zekice olabilir, ya da nefret ettiğin ünlü dedikodu şovlarına girebilir.

Ve eğer onu tanımıyorsan, o zaman onu sadece gül renginde gözlüklerle gördüğünü fark etmeyeceksin.

Önemli olan, yalnız gözükmeyerek kazanılmaz. Orada çok tatlı kızlar var. Bunların çoğu, takıntılı olduğun kadar sevimli … ve zaman geçirmekten hoşlanacak bir kişiliğe sahipler!

Eminim şu sözleri duydun:

Dışarıdaki her ateşli kız için, onu lanetleyen bir adam var.

Yani bir kızla konuştuktan sonra, hemen onunla birlikte bir gelecek hayal etmeye başlama. Bu onu bir daha hiç konuşmak için sizi sinirlendirir. Bunun yerine, rahat tutun ve nereye gittiğini görün.

Az ilişki deneyimine sahip olan insanlar naif olma eğilimindedir ve ilişkilerin çoğunun İstanbul‘da romantik bir film gibi geliştiğini düşünürler. İki sevgili birbirlerini ilk gördüklerinde birbirlerine düşerler. Gerçeklik çok farklı. Uzun süreli ilişkiler zaman içinde gelişir ve her zaman bir ilerleme halindedir.

[İlgili Makale: Utangaç ya da Güvensiz iseniz Bir Kız Arkadaşı Almak İçin 3 Adım ]

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
661
9 Mart, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?