Sohbet odaları

Soru 21: Daha fazla insanın bilmediği gerçekten ne gibi bir gerçek?

Hey, yeni gerçekleri öğrenmeyi kim sevmez ki? Diğer kişinin bilmediği gerçekleri düşünmeye çalışın. Yeni bir şeyler öğrenecek ve konuşmak için biraz eğlence bilgisi alacaksınız. Sadece her gerçek hakkında konuşmayı ve sadece gerçek yangınları ateşlemeyi değil.

Soru 22: Tamamen neler yapıyorsunuz?

Bu soru ile ne söyleyeceğini tahmin etmenin hiçbir yolu yoktur, çünkü bu soru gidebilecek çok farklı yol vardır. Şu anki bir moda ya da moda hakkında konuşabilir, bir arkadaş hakkında konuşabilir, gerçekten her şey olabilir.

Ama ne hakkında konuşmayı seçerse, hepimiz bizi rahatsız eden şeyler hakkında konuşmayı çok severim de!

Soru 23: Hangi belleğe geri dönüyorsunuz?

Onun hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak için mükemmel. İster ciddi bir bellek olsun ya da bazen bize yapışan şeylerden sadece biridir, her iki durumda da onun dünyasına mükemmel bir pencere.

Sadece bir başkan olsa da, bu ne ciddi paylaşmaya karar verdiğine bağlı olarak aceleyle ciddi bir hal alabilir.

Soru 24: Ailenizin yapacağı en olgun şey nedir?

Birisinin kaç yaşında olduğu gerçekten önemli değil, hala olgunlaşmamış şeyler yapıyorlar. Bazen bu şeyler saçma ve eğlencelidir, bazen daha bencil veya incinirler.

Her iki durumda da, muhtemelen daha önce hiç sorulmadığı ve bazı ilginç cevaplara yol açabileceği bir soru!

Soru 25: En çok neye tutku duyuyorsunuz ve ne hakkında daha çok tutkulu olsaydınız?

Bu soruya bayılıyorum çünkü bir kimsenin kalbine ya da en azından kendilerini nasıl gördüklerine bakılıyor. Onun neyi isteyebileceğini, neyi isteyebileceğine karşı, aslında onu neyin ilgilendirdiğini görebilirsiniz. Bu, hayatını almak istediği yöne bir bakış bile verebilir.

Soru 26: Duyduğun en iyi geri dönüş nedir?

Gerçekten eğlenceli ve sık sık komik bir soru. Muhteşem bir geri dönüş hakkında oldukça iyi bir hikayesi var mı? Ayrıca, bildiğiniz geri dönüş hikayelerini anlatabilirsiniz. Demek istediğim, büyük bir geri dönüş hakkında duymaktan kim hoşlanmıyor?

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
970
17 Mart, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?